Тютюн для кальяну Fumari (Фумарі) 100 г
Тютюн для кальяну Fumari (Фумарі) 100г - це преміальний тютюн для кальяну, який виробляється в Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Тютюн виробляють невеликими партіями, які пакують у зручні пакети. При виробництві виробник використовує лише якісні компоненти, які пройшли сертифікацію США.
Тютюн можна купити в 3-х варіантах фасування, це 50, 100, 1000 грамів. В Україні поширений варіант фасування у 100 г.

Міцність тютюну Фумарі
Тютюн має мінімальну міцність, яка підійде всім любителям кальянів. В основі використовується тютюновий лист Virginia Gold, він дає м'якість та легкість при курінні. Завдяки використанню тютюнового листа з мінімальною міцністю, ароматизатори, які використовуються при виробництві, добре лягають на тютюн, і при курінні ви не відчуєте жодного присмаку тютюну.

Для кого підійде Фумарі?
Тютюн універсальний, і його можуть курити як початківці, так і ті, хто курить міцні кальяни. Завдяки своїй легкості і насиченості смаку, любителі кальяну - початківці, відчують яскравий і приємний смак, але при цьому, голова не буде крутитися від куріння.
Якщо ви професійний любитель кальянів, і віддаєте перевагу міцним тютюнам, то фумарі подарує вам нові смакові відчуття, яких не вистачає у міцного тютюну. Також тютюн добре поєднується з іншими міцнішими або легшими тютюнами. При використанні фумарі, ви легко зможете зробити міцний і насичений за смаком мікс.

Чому всім подобається тютюн Фумарі?
Все дуже просто, Фумарі має насичені та яскраві смаки, на які рівняються безліч тютюнових виробників, і намагаються повторити популярні смаки бренду.
Найпопулярніші смаки Fumari, які знають у всьому світі, це White Gummy Bear, Red Gummy Bear (Білі та Червоні ведмедики). Ці дві стали світовими лідерами, без винятку.

Як забивати Fumari
Процес забивання кальяну з тютюном фумарі ні чим не відрізняється від звичайного забивання. При курінні можна використовувати як класичну чашу типу турка або вбивашка (чаша з п'ятьма отворами), також тютюн добре куритися на чашах фанел (чаша з одним отвором).
Тютюн має велику кількість сиропу, і при використанні чаші фанел, сироп не стікатиме в колбу, і дасть більш яскравий і димний смак кальяну.
  • Добре перемішайте тютюн в упаковці (при транспортуванні сироп (меляса) стікає на один бік) тому для досягнення найбільш яскравого смаку його потрібно перемішувати перед кожною забивкою кальяну.
  • Якщо ви використовуєте чашу типу турка, то пухнасто покладіть тютюн у чашу, щоб він не торкався регулятора жару. Якщо ви використовуєте чашу фанел, то щільно покладіть тютюн у чашу, і трохи притисніть його.
  • Прогрійте тютюн на трьох вуглях протягом 3-4 хвилин.
  • Насолоджуйтесь смачним кальяном. Час куріння – 60 хвилин.