Тютюн для кальяну IN BLAZE (Ин Блейз) 100 г
IN BLAZE - український варений тютюн середньої міцності. В основі продукту бленд популярних сортів Burley та Virginiа. Таке поєднання гарантує насичений смак і м'якість у процесі куріння.
Завдяки високій жаростійкості IN BLAZE підходить для експериментів із різними типами забивок і легко відновлюється в разі перегріву.
Суміш уже готова до використання, тому тютюн не потребує додаткової уваги: його не потрібно нарізати чи віджимати. Достатньо перемішати вміст банки, щоб рівномірно розподілити сироп.

1) Унікальна технологія
Завдяки сучасним технологіям виробництва IN BLAZE вирізняється високою димністю та жаростійкістю. Сировина проходить додатковий процес переробки, що дає змогу видалити непотрібні гілки, палички та зіпсоване листя. В результаті чого ми досягли потрібної консистенції тютюну.

2) Якісна сировина
Основою IN BLAZE стали популярні сорти тютюнового листя з Європи та країн Карибського басейну. Бленд складається з 75% Burley і 25% Virginia.

3) Оптимальна міцність
Створення продукту впевненої середньої міцності стало для нас пріоритетним завданням. Баланс смаку та "п'янкого" ефекту задовольнить побажання навіть найдосвідченіших поціновувачів.

4) Натуральність смаку
У виробництві ми використовуємо натуральні ароматизатори провідних виробників Америки та Європи. Тому смаки IN BLAZE максимально наближені до натуральних ароматів і вирізняються довгою грою та насиченістю.

5) Пакування
IN BLAZE запакований у зручну банку, щоб забезпечити комфортне використання продукту не тільки в закладах, а й вдома.

  • РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАБИВАННЯ


    Тютюн не потрібно віджимати чи нарізати. Ми подбали про твій комфорт і випустили продукт, який одразу готовий до використання.

    • Відкрий банку і ретельно перемішай вміст, щоб рівномірно розподілити соус. Адже саме від нього залежить яскравість смаку.
    • Використовуючи шило або виделку, поклади тютюн у чашу, потім розпуши. Залиш невеликий відступ від країв чаші, щоб листочки не торкалися контролера жару або фольги. За бажанням можна зробити колодязь по центру.
    • Розігрівати на 3-4 25-х вуглях приблизно 6-7 хвилин на глиняних чашах.  Курити рекомендуємо на трьох вугіллях.