SMOK Propod Kit
Стартовий набір SMOK Propod Kit – це ідеальний вибір для тих, хто тільки-но починає свій шлях у світі вейпінгу. Цей pod був розроблений з урахуванням комфорту та простоти використання, що робить його ідеальним для новачків та досвідчених вейперів, компактний та стильний девайс, який легко поміщається у кишені чи сумці.
SMOK Propod Kit
SMOK Propod Kit має вбудовану батарею на 800 мАг, що забезпечує тривалий час використання без заряджання. Також присутній LED-індикатор, який змінює колір, вказуючи на кількість заряду в батареї, що залишилася.

POD-система SMOK Propod Kit використовує замінені картриджі всієї серії Novo (Novo 2 / Novo 2X / Novo 3 MTL). Це означає, що в обслуговуванні Propod є максимально простим і зручним, і також у вас буде можливість вибирати опір: 0.8 Ом, 0.9 Ом або 1.4 Ом. Картриджі виготовлені із високоякісного PCTG-матеріалу та мають місткість 2 мл. Крім того, вони оснащені зручним боковим заправленням, а картридж Novo 2X має верхню заправку, що не менш зручно.
Активація девайса відбувається автоматично на початку затягування, але для прихильників ручного управління присутня кнопка Fire, яку також можна використовувати для активації. Потужність девайс підбирає самостійно, ґрунтуючись на рівні заряду та опору встановленого випарника. Крім того, SMOK Propod Kit оснащений безпечними функціями, такими як захист від короткого замикання, захист від перегріву та захист від низької напруги, які забезпечують безпеку та комфорт під час використання.