Ви можете придбати змінні картриджі для Vaporesso XROS у інтернет-магазині Hookah Cat у Полтаві, включаючи перші, другі, Mini і Nano покоління. Нове оновлення дозволяє вибирати опір не лише 0.8 і 1.2 Ом, а також 0.7 і 1.0 Ом за доступною ціною.
Всі картриджі мають однаковий формат, що забезпечує їх сумісність з усією лінійкою XROS. Корпус баків виготовлений з харчового пластику, а кріплення здійснюється за допомогою магніту.

Вмістимість резервуара становить стандартні 2 мл і його легко заправити зверху, достатньо зняти загубник і налити рідину через відкрите отвір.
Усі картриджі використовують сітчастий нагрівальний елемент, відмінності полягають лише в опорі та силі затяжки.
Отримати додаткову консультацію по картриджам для вапорессо можна у нашому магазині який знаходиться в місті Полтава.
Картридж 0.7 Ом забезпечує більше пару і вимагає потужність 16 Вт для розігріву. Якщо ви бажаєте отримати ще більше хмар, то цей бак ідеально підійде, оскільки його вмістимість становить навіть 3 мл, а заправка здійснюється збоку.
Картридж 0.8 Ом забезпечує стислий затяг, близький до сабомний, а не сигаретний. Він призначений для обильного утворення пару і підходить для використання з рідинами середньої концентрації. Для цього картриджа потрібна максимальна потужність.
Картридж 1.0 Ом представляє собою ще одну новинку. Затяжка середньої жорсткості, скоріше жорстка, ніж вільна. Для нього потрібна потужність 11 Вт, і його можна використовувати з рідинами з підвищеним вмістом нікотину.
Картридж 1.2 Ом здатен достовірно відтворити відчуття від звичайних сигарет, має мінімальні вимоги до потужності, а заправка ще більш концентрована. Також доступна версія з нагрівальною спіраллю.
Середній термін служби картриджів Vaporesso XROS становить від 10 днів до місяця використання, залежно від типу рідини та частоти паріння. Рекомендується перед першим використанням пропитати испарювач, щоб уникнути підгорання ватки при парінні. Для цього достатньо заправити бак і дати йому настоятися протягом 10 хвилин.